+48 223 783 000
 +48 222 501 288   biuro@loginex.pl
spedycja drogowa

 

 is 3

Transport LTL

Wiele zadań realizowanych przez spedycję drogową nie wymaga transportu całopojazdowego. Często wykorzystać można formę przewozu polegającą na współdzieleniu przestrzeni ładunkowej z innymi odbiorcami usługi transportowej. Taka forma spedycji drogowej nosi nazwę Transport Less than truckload (transport LTL). Wykorzystując Less than truckload (Transport LTL) koszt dzielony jest pomiędzy kilku zleceniodawców, dzięki czemu ta forma spedycji drogowej jest przyjazna dla budżetu. Dzięki optymalizacji załadunku i skrupulatnemu planowaniu transportu koszty są minimalizowane. Dobrze zorganizowana, profesjonalna spedycja drogowa umożliwia osiągnięcie możliwie niskich kosztów ponoszonych przez zleceniodawcę usługi transportowej.  

 
 is 1

Transport chłodniczy

 

Firma Loginex oferuje najwyższej jakości transport chłodniczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy wysokie kompetencje w zakresie drogowego transportu chłodniczego oraz dobrą znajomość rynku i produktów.

Niezależnie od wybranej formy transportu - transport LTL, transport całopojazdowy, czy transport ekspresowy, przewożone produkty mogą wymagać precyzyjnych warunków. Najczęstszym wymogiem jest zachowanie określonego zakresu temperatury - transport chłodniczy. Zarazem transport wielu tego typu produktów wymaga nie tylko utrzymania określonej temperatury transportu, ale dostarczenia raportu temperaturowego w łańcuchu dostaw.

 is 2  

Transport FTL

W przypadku zapotrzebowania na większy transport skorzystać można z usługi Full Truckload (Transport FTL). Transport FTL posiada wnosi szereg korzyści.

Track and trace dla przewozów FTL
Optymalizacja trasy
Najlepsza usługa do przewozu dużych transportów.
Szybsza niż usługi LTL
Transport z punktu A do punktu B.
Posiadamy ubezpieczenie do 1 mln Euro, co umożliwia bezstratny transport różnego rodzaj newralgicznych, kosztownych towarów, jak na przykład tytoń, alkohol, RTV, AGD.

Wystarczy że złożysz zamówienie. Jesteśmy w stanie odebrać towar w każdym miejscu Europie już od 1 godziny po złożonym zamówieniu.

Tym samym odbiorcy otrzymują pewność, że odbiór i dostawa zrealizowana będzie w najlepszy możliwy sposób. Równie korzystny jest sposób realizacji - usługa wykonywana jest z wykorzystaniem pojedynczego pojazdu, co całkowicie eliminuje ryzyko problemów występujących podczas przeładunku.

 is 10

Transport lotniczy

Oferując klientom transport lotniczy zapewniamy gwarancję szybkiej, bezpiecznej i niezawodnej dostawy w określone miejsce na świecie.

Kompleksowo i rzetelnie zajmujemy się każdą przesyłką dzięki współpracy z zaufanymi partnerami w kraju i na świecie.

Podejmujemy się obsługi każdego rodzaju towaru, zarówno towarów standardowych, jak i niebezpiecznych oraz w temperaturze kontrolowanej.

Dla przesyłek krytycznych świadczymy transport lotniczy courier on board oraz czartery lotnicze.

 is 4 newer

Transport morski

Wysoki poziom oferowanego serwisu, kadra doświadczonych specjalistów w transporcie morskim oraz proaktywne podejście do każdego zlecenia to nasze główne atuty.

Zapewniamy terminową, bezpieczną i kompleksową obsługę transportu towarów drogą morską z i do każdego miejsca na świecie.

Oferujemy ładunki pełnokontenerowe (FCL) gwarantując elastyczne podejście do czasu odbioru i dostawy dzięki współpracy z naszymi agentami na całym świecie. 

W naszej ofercie znajdą Państwo obsługę transportu dla szerokiej gamy przewozów.

 is 7

Transport kolejowy

Oferujemy transporty kolejowe FCL i LCL przy wykorzystaniu trasy Nowego Jedwabnego Szlaku oraz Kolei Transyberyjskiej. 

W zależności od potrzeb klienta wykorzystujemy terminale kolejowe w Chinach takie jak: Zhengzhou, Suzhou, Chengdu, Wuhan, Hefei oraz w Europie: Małaszewicze, Warszawa, Poznań, Łódź, Hamburg.

Transport kolejowy to kompromis pomiędzy transportem lotniczym a transportem morskim. To kompromis pomiędzy czasem transportu i ceną frachtu.

 is 6

Transport ekspresowy

Dla klientów wyznających regułę „Czas to pieniądz” oferujemy usługi Express. Przewóz wykonywany jest dedykowanym autem o ładowności od 1,5 t do 24t. Pozwala to na szybką realizację zlecenia wraz z gwarancją utrzymania terminu dostawy. Nad całością procesu czuwa doświadczony dyspozytor z dostępnością 24/h. Obsługujemy branżę FMCG, Automotive, HIGH-TECH i inne.

 is 9

Transport morski

Wysoki poziom oferowanego serwisu, kadra doświadczonych specjalistów w transporcie morskim oraz proaktywne podejście do każdego zlecenia to nasze główne atuty.

Zapewniamy terminową, bezpieczną i kompleksową obsługę transportu towarów drogą morską z i do każdego miejsca na świecie.

Oferujemy ładunki pełnokontenerowe (FCL) gwarantując elastyczne podejście do czasu odbioru i dostawy dzięki współpracy z naszymi agentami na całym świecie. 

 is 5

 Transport ADR

Jednym z najtrudniejszych do zorganizowania rodzajów spedycji drogowej, ze względu na obowiązujące normy i wymagania, jest transport ADR (fr. L’ Accord européen relatif au transport international des marchandises Dangereuses par Route). Jest to przewóz materiałów sklasyfikowanych jako niebezpieczne. Potocznie stosowana nazwa (transport ADR) odnosi się do międzynarodowej konwencji ratyfikowanej przez Polskę w 1975 roku.
Świadczymy usługi przewozowe każdej kategorii ładunków niebezpiecznych (transport ADR). Wszystkie naczepy są odpowiednio wyposażone, a kierowcy są adekwatnie przeszkoleni. Każdy transport ADR jest realizowany w pełni zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa.
 
 is 4

Transport Eventów i wystaw

Oferujemy transport Eventów i wystaw. Dysponujemy autami pozwalającymi spełnić wszystkie wymagania klientów. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez Nas usług. Mieliśmy okazje wielokrotnie obsługiwać imprezy masowe z udziałem gwiazd światowego Show-biznesu odbywające się na terenie naszego kraju i Europy.

       
       
       

 

 


 

Tag:

ładowne kilometry 2018 - 62 130 000

ładowne kilometry 2017 - 54 480 384

ładowne kilometry 2016 - 30 090 909  

ładowne kilometry 2015 - 18 345 724