Transport morski pełnokontenerowy FCL

Wysoki poziom oferowanego serwisu, kadra doświadczonych specjalistów w transporcie morskim oraz proaktywne podejście do każdego zlecenia to nasze główne atuty.

Zapewniamy terminową, bezpieczną i kompleksową obsługę transportu towarów drogą morską z i do każdego miejsca na świecie.

Oferujemy ładunki pełnokontenerowe (FCL) gwarantując elastyczne podejście do czasu odbioru i dostawy dzięki współpracy z naszymi agentami na całym świecie. 

W naszej ofercie znajdą Państwo obsługę transportu dla poniższych typów kontenerów:

 

Kontenery morskie standardowe 

- 20 stopowe podwyższone (20 HC)

- 40 stopowe podwyższone (40 HC)

 

Kontenery morskie chłodniczne (refrigerated containers)

- 20 Reefer (20RF)

- 40 Reefer (40 RF, 40RF HC)

 
 

Kontenery morskie z otwartym dachem (open top containers)

- 20 Open Top (20OT)

- 40 Open Top (40 OT)

 

Kontenery morskie z otwartym dachem i bokiem (Flat Rack containers)

- 20 Flat Rack (20FR)

- 40 Flat Rack (40FR)

 

Kontenery morskie ze zdejmowanym dachem (Hardtop Containers)

- 20 hardtop (20 HT)

- 40 Hardtop (40 HT)

 

Tank containers

- 20 Tank (20FT TC)

- 40 Tank (40FT TC)

r 3

Jako specjaliści w transporcie towarów w temperaturze kontrolowanej zapewniamy nie tylko obsługę transportu na wysokim poziomie ale także doradzamy naszym klientom w sprawie wyboru optymalnego rozwiązania, przygotowania dokumentów handlowych importowych oraz eksportowych w tym także certyfikatów i innych.

Świadczymy obsługę transportów wszelkiego typu towarów między innymi: żywność, farmacja, kosmetyki, części zamienne (automotive parts), AGD, komputery i sprzęt IT, aparatura przemysłowa, surowce i paliwa niebezpieczne, odzież i wiele innych.

Kierunki, które najczęściej obsługujemy to nie tylko kraje Dalekiego Wschodu (Far East) i USA, ale także kraje Bliskiego Wschodu (Middle East) w tym Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Arabia Saudyjska, Izrael, Turcja; Kraje Ameryki Południowej w tym głównie: Argentyna, Chile, Brazylia, Peru; Australia; Afryka w tym głównie: RPA, Egipt, Tunezja, Maroko.

Dbamy o to aby interesy naszych klientów były zabezpieczone na każdym etapie transportu a każde zlecenie jest traktowane priorytetowo.

 

TRANSPORT MORSKI DROBNICOWY LCL

Zapewniamy transport drobnicowy palet, paczek, skrzyń, kartonów, worków dzięki wykorzystaniu transportu morskiego LCL.


Transport morski drobnicowy pozwala zoptymalizować koszty logistyczne oraz podnieść efektywność łańcucha dostaw.

Dzięki współpracy z rzetelnymi partnerami na całym świecie oferujemy transport od drzwi do drzwi (door-to-door), z portu do drzwi (port-to-door) oraz z portu do portu (port-to-port).

W eksporcie konsolidujemy przesyłki w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdyni, w Porcie Hamburg oraz Porcie Koper. Wymienione lokalizacje magazynów pozwalają na obniżenie kosztu transportu drogowego od drzwi do magazynu i znacząco wpływają na poziom frachtu na całej trasie.

W imporcie świadczymy dekonsolidację w magazynie w Gdyni, Gdańsku, Warszawie oraz Port Hamburg.

Dzięki wykorzystaniu własnej floty samochodowej jesteśmy w stanie zapewnić transport z i do magazynu konsolidacyjnego w ciągu 24 godzin.

 

Tag: