TRANSPORT FTL - PRZEWOZY CAŁOPOJAZDOWE


 

Firma Loginex oferuje dedykowane przewozy całopojazdowe (transport FTL) na terenie całej Europy.

 

W przypadku zapotrzebowania na większy transport skorzystać można z usługi Full Truckload (Transport FTL). Transport FTL posiada wnosi szereg korzyści. 

Ogólna charakterystyka floty transportowej Loginex dla przewozów całopojazdowych (transport FTL):

Oferujemy usługi logistyczne naczepami różnego rodzaju typu chłodnicze.

Wśród nich znajdują się między innymi:

- naczepy typu double deck pozwalające zabrać 66 euro palet;

- naczepy halówki;

- naczepy z podwójną temperaturą.

 

Usługi transportowe realizowane są również naczepami bez kontrolowanej temperatury:

- naczepa mega - 3 metry wysokości;

- naczepa firanka 2,7 metra;

- naczepa otwarta typu platforma;


Posiadamy ubezpieczenie do 1 mln Euro, co umożliwia bezstratny transport różnego rodzaj newralgicznych, kosztownych towarów, jak na przykład tytoń, alkohol, RTV, AGD.

Wystarczy że złożysz zamówienie. Jesteśmy w stanie odebrać towar w  każdym miejscu Europie już od 1 godziny po złożonym zamówieniu.

Tym samym odbiorcy otrzymują pewność, że odbiór i dostawa zrealizowana będzie w najlepszy możliwy sposób. Równie korzystny jest sposób realizacji - usługa wykonywana jest z wykorzystaniem pojedynczego pojazdu, co całkowicie eliminuje ryzyko problemów występujących podczas przeładunku.Track and trace dla przewozów FTL

Trasa przewozów realizowanych w formie transportu FTL jest skrupulatnie planowana, by zapewnić jej optymalny przebieg. Nasi specjaliści spedycji drogowej śledzą wszystkie transporty z wykorzystaniem systemu track-and-trace w czasie rzeczywistym, by zapewnić najwyższą efektywność przewozu. Takie podejście gwarantuje, że świadczone przez nas spedycji drogowej w modelu transportu FTL zachowują najwyższy standard na każdym etapie realizacji. Ich jakość potwierdza certyfikat IFS.

 

Optymalizacja trasy

Kolejnym ważnym aspektem i korzyścią usługi transportu całopojazdowego (transport FTL) jest optymalizacja trasy. W przeciwieństwie do usług transportowych LTL, transport FTL realizowany jest bezpośrednio od miejsca odbioru do miejsca docelowego. W przypadku usługi LTL przewóz nierzadko realizowany jest dłuższymi drogami, by zapewnić dostarczenie transportu pozostałych odbiorców usługi, z którymi przestrzeń ładunkowa jest współdzielona. Wynika z tego kolejna korzyść - usługa transportowa FTL nie posiada dodatkowego nakładu kosztu czasu. Zarazem przewozy całopojazdowe realizowane są w modelu door-to-door. 

 
 

Najlepsza usługa do przewozu dużych transportów. 


Dostarczenie dużej przesyłki zazwyczaj wiąże się z dużym ryzykiem po stronie dostawcy. Realizacja transportu z wykorzystaniem transportu połopojazdowego (transport FTL) jest najbezpieczniejszą formą przewozu. Transport realizowany jest od punktu A do punktu B. Obierana jest najszybsza i najbezpieczeniejsza droga. Skraca to czas przewozu, który dodatkowo może być określony z precyzją minutową. 

 
 

Szybsza niż usługi LTL

 

Usługa transportowa całopowierzchniowa (transport FTL) minimalizuje czas realizacji usługi. Transport dostarczany jest szybciej, gdyż nie wymaga dodatkowego kosztu czasu, by zagwarantować dostawę przesyłek pozostałych odbiorców usług transportowych LTL. Obierana trasa jest zopymalizowana pod kątem czas dostawy. Dodatkowo w przeciwieństwie do usługi FTL przewoźnik nie jest zobowiązany do poświęcania czasu na rozładunek dostaw dla pozostałych odbiorców usługi. Przewóz realizowany jest na wyłączoność.

 

Transport z punktu A do punktu B. 


Transport FTL realizowany jest w modelu door-to-door bez dodatkowego nadkładania trasy celem dostarczenia przeyłki pozostałych klientów usługi. Spedycja drogowa w modelu FTL wykonywana jest z wykorzystaniem pojedynczego pojazdu, co eliminuje ryzyko hipotetycznych problemów przeładunkowych. Doświadczona i profesjonalna spedycja drogowa jest w stanie oszacować czas odbioru i dostawy z precyzją niemal co do minuty. Dodatkowo brak przeładunków na trasie 

 

Tag: