+48 223 783 000
 +48 222 501 288   biuro@loginex.pl

We deliver the trust

We deliver the trust

We deliver the trust

John Doe

Transport LTL

Przewóz wykorzystujący jedynie część przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego realizowany za ułamek kosztów wynajmu całej ciężarówki do jednej wysyłki.

Czytaj więcej

John Doe

Transport FTL

Dedykowane przewozy całopojazdowe na terenie całej Europy. Monitoring GPS, krótki termin dostawy, ubezpieczenie do 1 mln Euro.

Czytaj więcej

John Doe

Transport chłodniczy

Najwyższej jakości usługi przewozów w temperaturze kontrolowanej. Wieloletnie doświadczenie umożliwiające sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagającym klientom. 

Czytaj więcej

John Doe

Transport eventów i wystaw

Wysokiej jakości transport Eventów i wystaw. Doświadczenie wyniesione ze współpracy w obsłudze największych przedsięwzięć w Polsce. 

Czytaj więcej

John Doe

Transport materiałów ADR

Spedycja drogowa w każdej kategorii ładunków niebezpiecznych. Zgodne z normami zaplecze transportowe i wykwalifikowani kierowcy.  Czytaj więcej

John Doe

Transport krytyczny (expresowy)

Przewóz dedykowanym autem o ładowności od 1,5 t do 24t. Szybka realizacja zlecenia wraz z gwarancją utrzymania terminu dostawy.  Czytaj więcej

Dostarczamy na terenie całej Europy
Szybkość, optymalizacja i bezpieczeństwo są naszym priorytetem - We deliver trust!

renaissance tower loginex

Stawiając na naszą firmę stawiasz na wieloletnie doświadczenie, procesy, normy i procedury stosowane przez największe firmy przewozowe. 

W naszej praktyce sięgamy po najnowsze rozwiązania stosowane przez największe firmy logistyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć nieprzerwanie doskonalone procesy, wysokiej jakości usługi. 

Powierzając nam Twoje zadanie przewozowe dajemy gwarancję realizacji za którą stoi:

Przewozy w temperaturze kontrolowanej

W tym jesteśmy najlepsi!

Powierz nam Twoje zadanie przewozowe. Przekonaj się o jakości naszych usług.

 
 

 Moje przewozy wymagają wyjątkowej uwagi - przewozy w kontrolowanej temperaturze. Firmie Loginex zaufałem kilka lat temu. Od tego czasu stale powierzam im moje zlecenia. Działają niezawodnie. 
 
 Szczerze polecam!

Stały klient - branża FCMG

Name author,
  Firma jest wyśmienitym specjalistą, jeżeli chodzi o spedycje międzynarodowe, współpraca od lat, zawsze na czas. Cenię też sympatyczne, indywidualne podejście. Polecam!

Klient - branża motoryzacyjna

Name author,
 
 Z firmą współpracuję od 2013 roku. Od samego początku współpracy nasze relacje układały się bardzo pomyślnie. Są terminowi, rzetelnie reagują na pojawiające się problemy, mogę na nich polegać. Loginex to firma transportowa, dla której dosłownie nie ma granic w możliwościach i na drogach. 

Wieloletni klient - branża FCMG

Name author,